Jesteś tutaj: AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

I ponownie dzięki Urzędowi Marszałkowskiemu w Łodzi i  Łódzkie House   byliśmy w Brukseli. Tym razem już jako wystawca na targach budowlanych Batibouw pod wspólnym szyldem House Plan. Razem z innymi przedsiębiorcami z naszego województwa mielismy szanse zaprezentować nasze produkty na tej znanej w branży imprezie targowej.

W Łódzkie House zorganizowana również spotkania z grupą brukselskich firm, zainteresowanych współpracą. Forma całego wydarzenia bardzo nam się podobała...możemy powiedzieć BRAWO!

Targi Batibouw Bruksela 2018.

 

 

 

Dzięki Urzędowi Marszałkowskiemu w Łodzi i  Łódzkie House   byliśmy w Brukseli z misją gospodarczą. !!
Dziękujemy całemu zespołowi za profesjonalne wsparcie to będzie owocna współpraca !
Dzięki wizycie w Brukseli mogliśmy zwiedzić targi COCOON poświęcone wyposażeniu wnętrz.
Pozwoliło nam to na poznanie najnowszych trendów światowych dotyczących aranżacji, co z pewnością pomoże
nam w dopasowaniu produktów do panującuch  nurtów w dekoracji domów, biur, przestrzeni publicznej.

Odbylismy ciekawe rozmowy z właścicielami sklepów i projektantami wnętrz, przedsiębiorcami.
Liczymy na dalszą współpracę z Urzędem Marszałkowskim w Łodzi dotycząca wsparcia w ekspansji na rynku UE. Jest to nieoceniona pomoc naszych urzędników zwłaszcza Dyrektora ŁÓdzkie House Pana Marcina Podgórskiego i całego zespołu Regionalnego Biura Województwa Łódzkiego w Brukseli  Wydział Inicjatyw Rozwojowych!

Zdjęcie użytkownika Skalar s.j.      Obraz może zawierać: tabela i w budynku targi Cocoon Brak automatycznego tekstu alternatywnego.

 

Teraz jesteśmy w trakcie przygotowań do wystawy na  targi w Brukseli jest to możliwe dzięki wsparciu

Urzędu MARSZAŁKOWSKIEGO W ŁODZI I ZESPOŁOWI Z ŁODZKIE HOUSE !

 

 

 

 

 Znalezione obrazy dla zapytania logo fundusze europejskie                  Znalezione obrazy dla zapytania logo promuje łódzkie             Znaleziony obraz   

Dzięki Lodzkie House byliśmy w Brukseli z misją gospodarczą. !! Dziękujemy całemu zespołowi za profesjonalne wsparcie to będzie owocna współpraca ! Teraz szykujemy się na targi jest to możliwe dzięki wsparciu Urzędu MARSZAŁKOWSKIEGO W ŁODZI I ZESPOŁOWI Z ŁODZKIE HOUSE !

O firmie:
Firma Skalar istnieje od 1990 roku.
Produkujemy panele szklane do kuchni i mebli  (bezpieczne) posiadamy nowoczesną drukarkę UV, drukujemy na szkle, metalu, drewnie i nie tylko

47-415 Kluki 54 k/Bełchatowa
e-mail: biuro@skalar.com.pl

 

Znalezione obrazy dla zapytania logo fundusze europejskieZnalezione obrazy dla zapytania logo promuje łódzkieZnaleziony obraz